Menu
.Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

BAHAGIAN TEKNIKAL

 

Nama Jawatan Email No.Telefon
En. Elyas Bin Nordin

 

Pengarah  Teknikal (Jurutera)

 

 elyas@istanabudaya.gov.my 03- 40265 590
En. Ali Mazrul Bin Zakariah

 

Jurutera Mekanikal

 

ali.mazrul@istanabudaya.gov.my 03- 40265 617
En Abdul Hafiz Bin Mat Alif Jurutera (Awam/AV/Bunyi)

 

 abdulhafiz@istanabudaya.gov.my 03- 40265 618
(kosong) Jurutera (Elektrik)

 

03- 40265 618
En. Muhammad Zaki Bin Abu Samah Pen. Jurutera Kanan (Operasi Pentas)

 

zaki@istanabudaya.gov.my 03- 40265 592
En. Munir Afifi Bin Mohamad@Din Pen. Jurutera Kanan (Audio Bunyi)

 

mmohd@yahoo.com 03- 40265 597
En. Mohd Nizam Bin Abu Bakar

 

Pen. Jurutera Kanan (AV) mohdnizam@istanabudaya.gov.my 03- 40265 596
En. Zulkeflee Bin Husin

 

Pen. Jurutera Kanan (Lampu)

 

zulkeflee@istanabudaya.gov.my 03- 40265 594
En. Fyrulnizam Bin Mohd Yusof Pen. Jurutera Kanan (Kawalan Pentas)

 

fyrulnizam@istanabudaya.gov.my 03- 40265 598/586
En. Mohd Azli bin Baharuddin Pen. Jurutera Kanan (Mekanikal Pentas)

 

azli@istanabudaya.gov.my 03- 40265 593

 

W3C